Соціальний захист

Протидія насильству. Проєкт «Тільки не мовчи»

Уповноваженим Президента України з прав дитини М. Кулебою спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку людей» розпочато проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації «Тільки не мовчи».

11:41:44 21.05.2021

Соціальний захист потерпілих за соцстрахівські кошти

Одним з важливих напрямів діяльності Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області є соціальний захист потерпілих на виробництві та членів їх сімей. У разі настання страхового випадку цій категорії громадян здійснюється призначення та надання страхових виплат та медико-соціальних послуг.

16:20:14 20.05.2021

Готові стати наставником? Це реальна можливість змінити на краще відразу два життя!

Ми нечасто замислюємося про долю дітей з інтернатів: зазвичай вони не мають поруч дорослих, яким можна довіритися й попросити поради. Із запровадженням наставництва кожна дитина може отримати хорошого друга, який, хоч і не буде при цьому її опікуном, але піклуватиметься, любитиме та проводитиме з нею час.

14:34:37 11.05.2021

Працюй безпечно

Як діяти, якщо за кордоном, замість обіцяної гарної роботи, ви опинились у трудовому рабстві? Ось, що треба зробити ще перед виїздом з України:

15:40:54 06.05.2021

Сімейні форми виховання

Міністерство соціальної політики України продовжує рубрику #СімейніФормиВиховання, в рамках якої інформує про сімейні форми виховання та форми виховання з умовами, наближеними до сімейних.

13:00:58 06.05.2021

Онлайн зустріч в рамках проекту «Розбудова національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми»

Торгівля людьми залишається однією з найгостріших в Україні у зв’язку із складною економічною ситуацією, збройним конфліктом на сході України та запровадження карантинних заходів через COVID 19.

16:50:54 05.05.2021

Міністерство соціальної політики України розпочинає інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!»

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства.

16:00:00 05.05.2021