Соціальний захист

Пільги ветеранам війни

Статтею 4 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначено, що ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав. До ветеранів війни належать:

11:30:59 30.06.2021

Жителі Сумщини мають змогу отримати оригінал свідоцтва про народження дитини за допомогою поштової доставки

Відтепер батьки Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини можуть подати заяву на реєстрацію народження дитини за кілька хвилин у зручному для них місці, а вже за кілька днів – отримати оригінал свідоцтва про народження з доставкою до дверей. Такий зручний спосіб отримання першого документу малюка став можливим завдяки інноваційній послузі Міністерства юстиції «єМалятко»

09:07:47 25.06.2021

Запрацювала безоплатна «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів 0 800 500 313

7 червня заступник Міністра соціальної політики Борис Лебедцов взяв участь у презентації проєкту та запуску «гарячої лінії» підтримки батьків після пологів за участю Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко.

09:20:18 08.06.2021

Рука допомоги простягнута для всіх

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною - її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-spriyannya....

13:16:53 01.06.2021

НЕ ДАЙ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ШАНС!

Мінсоцполітики співпрацює з органами та установами, на які покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

08:54:19 28.05.2021

Напередодні Дня захисту дітей Уряд прийняв комплекс рішень, які стосуються удосконалення системи захисту прав дитини

Учора Уряд прийняв комплекс рішень, а це 4 законопроекти, 3 постанови, 2 розпорядження які спрямовані на посилення соціального захисту сімей з дітьми, підтримку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та побудову ефективної системи дотримання прав дітей в умовах децентралізації:

10:19:02 27.05.2021

Інформуємо застрахованих осіб про можливість реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України

Білопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській проводить активну роботу по реалізації прав застрахованих осіб, тобто працюючих, та членів їх сімей  на реабілітаційне лікування у санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм. На ці цілі в бюджеті нинішнього року передбачено майже  400 тис. гривень для реалізації  відновлення здоров’я  застрахованих осіб.

16:58:31 26.05.2021

Звертаємо увагу! З 1 червня запрацює новий механізм отримання технічних засобів реабілітації особам з інвалідністю

З 1 червня 2021 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка спрощує процедуру отримання технічних засобів реабілітації людьми з інвалідністю.

13:23:53 24.05.2021