Соціальний захист

На Сумщині проходить інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми

«Навіть ти» – під такою назвою Міністерство соціальної політики України продовжує інформаційну кампанію щодо обізнаності населення  з питань протидії торгівлі людьми, присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня)

09:53:38 28.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

10:33:35 09.07.2021

Урядом підвищено розмір допомоги на дітей із тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність та покращено умови надання допомоги вразливим верствам населення

Уряд на засіданні 7 липня схвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

15:29:29 07.07.2021

Верховна Рада посилила відповідальність за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Верховною Радою прийнято Закон України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі? (реєстр. № 3908-1).

10:30:42 02.07.2021

Постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, з числа осіб з інвалідністю, підвищено рівень пенсійного забезпечення

29.06.2021 Верховною Радою України прийнято розроблений Мінсоцполітики Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб” (реєстр. № 4555 від 29.12.2020).

15:26:25 30.06.2021

Пільги ветеранам війни

Статтею 4 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначено, що ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав. До ветеранів війни належать:

11:30:59 30.06.2021

Жителі Сумщини мають змогу отримати оригінал свідоцтва про народження дитини за допомогою поштової доставки

Відтепер батьки Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини можуть подати заяву на реєстрацію народження дитини за кілька хвилин у зручному для них місці, а вже за кілька днів – отримати оригінал свідоцтва про народження з доставкою до дверей. Такий зручний спосіб отримання першого документу малюка став можливим завдяки інноваційній послузі Міністерства юстиції «єМалятко»

09:07:47 25.06.2021