Соціальний захист

Працівники Сумщини отримали майже 20 млн грн допомог за час догляду за хворими родичами

За оперативними даними упродовж 2021 року 7,3 тисяч застрахованих осіб області перебувало на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми, віком до 14 років. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області компенсувало їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму майже 20 млн гривень.

15:53:55 26.01.2022

Декілька ресурсів щодо протидії домашньому насильству

Якщо Ви стали свідком чи жертвою домашнього насильства, радимо скористатися такими ресурсами розділ на сайті МВС з протидії та запобіганню домашньому насильству: bit.ly/3G4NerT чат-бот МВС з протидії домашньому насильству у Telegram @police_helpbot та Вайбер: bit.ly/3KERaDn освітній серіал «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству»: bit.ly/3rRuRSb виставка, яка присвячена проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві: bit.ly/3G0SQDR

15:45:47 26.01.2022

Алгоритм дій у випадках домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Рубрика #МаюПраво

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Вам необхідно знати алгортм дій, які допоможуть у скаладних життєвих обставинах.

09:59:02 25.01.2022

Про виплату компенсації готівкою на придбання твердого палива за рахунок коштів обласного бюджету у 2022 році

Рішенням дев’ятої сесії Сумської обласної ради від 22.12.2021 прийнято Обласну комплексну програму соціального захисту населення на 2022-2026 роки (далі – Програма). Програмою передбачено виплату компенсації готівкою на придбання твердого палива сім’ям учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), особам з інвалідністю внаслідок війни І групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та сім’ям загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав, які мешкають у Сумській області, за рахунок коштів обласного бюджету.

09:48:14 25.01.2022

Якщо ви прагнете знайти роботу, то інформуємо вас про можливість - патронатного виховання дітей, як альтернативи працевлаштування

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

11:15:57 24.01.2022

Надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

Відповідно до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 256, одноразова матеріальна допомога надається у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей), стихійного лиха та інших особливих обставин особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам, які отримують пенсію та/або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» і «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», якщо розмір таких виплат у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

09:50:39 24.01.2022

До уваги пільговиків та одержувачів субсидій!

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» затверджено граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу, які кожного року індексуються на прогнозний індекс споживчих цін поточного року.

09:45:55 24.01.2022