Правова допомога поруч

Кібербулінг: усе що треба знати для власної безпеки

Наскільки безпечно почуваєте себе, користуючись інтернетом чи соціальними мережами? Щороку українська кіберполіція викриває понад тисячі кіберзлочинів. Жертвами стають не тільки сайти державних установ, корпорації, представники бізнесу, а пересічні громадяни, вразливими до кіберзлочинів є підлітки.

10:00:17 25.01.2022

Ви вирішили судитися. З чого починати?

Щоб захистити свої права, часом не обійтися без звернення до суду. Але для багатьох це занадто складна річ, і часто людина не знає, з чого почати, і чи взагалі доцільно це робити.

14:00:13 17.01.2022

Правове роз’яснення: Викривачі корупції - категорія осіб, яка має право на правову допомогу

Викривачем є фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання (закон України «Про запобігання корупції»)

16:43:16 05.01.2022

Працевлаштування осіб з інвалідністю: консультація БПД

Особам з інвалідністю забезпечується повне й рівне здійснення ними всіх прав та основоположних свобод людини в усіх сферах суспільного життя. Дискримінація осіб з інвалідністю відповідно до законодавства забороняється, у тому числі й під час реалізації ними права на працю. Саме тому особи з інвалідністю потребують створення належних умов праці та справедливого соціального захисту для того, щоб успішно інтегруватися та комунікувати із суспільством.

13:51:31 13.12.2021

Шлюбний контракт. Практика використання в Україні

Поняття шлюбного контракту або шлюбного договору на сьогодні відомо більшості наших громадян, і велику роль в цьому зіграв кінематограф, де в фільмах чи серіалах ця тема піднімається досить часто. Але одна справа, коли це художня задумка режисера, і інша, як це відбувається в правовому полі. Чомусь, у більшості людей склалося хибне уявлення про шлюбний контракт з точки зору того, що він є панацеєю від усього, що може статися під час подружнього життя, і що в ньому можливо прописати всі права чоловіка і дружини, навіть, особисті немайнові, такі, наприклад, як хто водить дітей в садочок, хто йде з ними на прогулянку і таке інше.

11:16:40 13.12.2021

Як довести, що не брали онлайн-кредит?

Онлайн-кредити є досить доступними у наш час, але інколи виникають ситуації коли потрібно довести що ви не брали онлайн-кредит. Що робити в цьому випадку, розповідається у даній статті.

09:27:49 09.12.2021