Оприлюднення проектів регуляторних актів

Оприлюднено 30.04.2021

Проєкт рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Оприлюднено 30.04.2021

Проєкт рішення «Про встановлення транспортного податку на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проєкт рішення «Про встановлення транспортного податку на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Оприлюднено 30.04.2021

Проєкт рішення «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Оприлюднено 30.04.2021

Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Оприлюднено 30.04.2021

Проєкт рішення «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Ворожбянської міської територіальної громади на 2022 рік»