До уваги платників податків!

Ворожбянська міська рада звертається до платників податків територіальної громади щодо необхідності термінового погашення податкового боргу, відповідно до наданої інформації Головним управлінням Державної податкової служби у Сумській області (перелік платників додається).

14:40:46 20.09.2021

Прикордонники Сумщини інформують про внесення змін до правил прикордонного режиму

П’ятий прикордонний загін, що на Сумщині, інформує про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, що регламентують питання прикордонного режиму в контрольованих прикордонних районах

09:35:09 02.09.2021

Увага! Відключення електроенергії

Відповідно до інформації, наданої Білопільською дільницею філії "Сумський РЕМ", повідомляємо графік планових відключень електричної енергії для проведення ремонтних робіт з 8:00 до 17:00 на вересень:

16:40:21 26.08.2021

Увага! Відключення електроенергії

Відповідно до інформації, наданої Білопільською дільницею філії "Сумський РЕМ", повідомляємо графік планових відключень електричної енергії для проведення ремонтних робіт з 8:00 до 17:00 на серпень

08:20:10 27.07.2021

Зміна тарифів з водопостачання та водовідведення у зв’язку зі змінами системи оподаткування

До уваги власників квартир багатоквартирних будинків та приватного сектору, які користуються послугами водопостачання та водовідведення по пров. Слобідському Комунального підприємства «Ворожбянське»

08:20:56 16.07.2021

Два закордонні паспорти? – Можливо!

На сьогодні отримати другий діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна без додаткових зусиль, документів та доплат!

08:27:26 10.07.2021

Повідомлення про продовження припинення газопостачання

Відповідно до повідомлення АТ «Сумигаз» (м. Білопілля) на території Ворожбянської громади період проведення ремонтно-профілактичних робіт на газопроводах високого тиску продовжено до 2 липня, у зв’язку із чим буде відсутнє газопостачання.

08:53:07 30.06.2021

Повідомлення про тимчасове припинення газопостачання

Відповідно до повідомлення АТ «Сумигаз» (м. Білопілля) у період з 29 по 30 червня на території Ворожбянської громади будуть проводитися ремонтно-профілактичні роботи на газопроводах високого тиску, у зв’язку із чим буде відсутнє газопостачання.

13:00:15 28.06.2021