Віталій Біличенко з Ворожби отримав відзнаку від в.о. Сумського міського голови
Дата: 22.05.2026 19:28
Кількість переглядів: 45

В.о. Сумського міського голови Артем Кобзар відзначив військовослужбовців, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист жителів Сумщини та всієї України. Серед відзначених воїнів - наш земляк із Ворожби захисник Віталій Миколайович Біличенко.
"Наша громада й надалі підтримуватиме своїх Захисників, адже саме завдяки їм Суми живуть і тримаються", - зазначає Артем Кобзар.
Ворожбянська громада пишається самовідданістю і мужністю нашого земляка!
►Матеріал про Віталія можна прочитати за посиланням.