Жителі тимчасово окупованих територій України можуть отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію його вартості

Дата: 13.01.2022 13:04

Детальна інформація про те, як жителям тимчасово окупованих територій України отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію його вартості, розміщена в інфографіці.

Довідково

Кабінетом Міністрів України 23 грудня 2021 року прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та від 29 липня 2020 року № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», та надано можливість жителям тимчасово окупованих територій України отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію його вартості.