За останню добу госпіталізовано 42 пацієнти з COVID-19

Дата: 11.01.2022 16:44

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, наразі в області активних хворих налічується 2 706 осіб. Із них 506 – лікується у стаціонарі, в тому числі 26 – на апараті ШВЛ

За останню добу коронавірусну інфекцію лабораторно підтверджено у 162 осіб, госпіталізовано – 42 пацієнти.

За даними Сумського обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ України, станом на 11 січня в області всього зафіксовано 132 593 офіційно підтверджені випадки захворювань на коронавірусну інфекцію. Одужало – 127 017 осіб.

У 18 закладах охорони здоров’я виділено 2016 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу.

Наразі зайнято 506 ліжок (424 ліжка – хворими (21,03%) та 82 – з підозрою (4,1%). Відсоток завантаження ліжок – 25,1%, ліжок інтенсивної терапії – 104, зайнято хворими – 47 (45,2%).