Привітання міського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 08:00

Шановна громадо!

Вітаю всю нашу велику родину з Новим роком та Різдвом Христовим!

Це свята улюблені з дитинства. Час, коли хочеться вірити в дива. Усі ми збираємося разом із сім’єю і рівно опівночі загадуємо бажання. Впевнений, у нас з вами є спільні: щоб були здорові близькі, а у рідній громаді було все добре. Згадуємо 2021, яким він був для нас, для громади, для країни. Ми прожили його разом, стали сильнішими. Дивимося у новий 2022 рік з надією. Вірю, попереду добрі новини та втілення планів. Ми знаємо – так і буде! Тому що ми, жителі Ворожбянської громади, згуртовані, наполегливі, небайдужі. У нас найкраща громада завдяки людям, які в ній живуть, які вкладають душу у те, що роблять. Дякую за це кожному.

Від імені Ворожбянської міської ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто хочу подякувати усім за розуміння та всебічну підтримку, працьовитість і наполегливість. Нехай цей рік принесе кожній родині злагоду, достаток, мир та спокій. Нехай чарівна святкова атмосфера запалає біля кожного родинного вогника. Бажаю здійснення мрій, реалізації всіх задуманих планів у прийдешньому році.

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!