Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:00

Шановні жителі громади, працівники, ветерани та депутати Ворожбянської міської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято нашої громади, кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Сьогодні депутати всіх рівнів, сільські та селищні голови, старости знаходяться на передовій розвитку й утвердження основ народовладдя.

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства. Велика роль у цьому процесі належить депутатам міської ради, які представляють інтереси своєї територіальної громади. Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято стосується кожного жителя громади, адже разом ми вирішуємо питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади, забезпеченні його життєдіяльності.

Сердечно дякуємо всім причетним, за посильний внесок у розвиток громади, її інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо її затишнішою, комфортнішою та безпечнішою. Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Велика подяка усім, хто працює на благо територіальної громади! Бажаємо кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє громади й України додають усім нам сили та наснаги!