На Сумщині вакциновано 45,5% дорослого населення

Дата: 06.12.2021 14:10

Наразі в області зроблено 753 402 щеплення. Вакциновано 45,5% дорослого населення – 403 734 осіб, в тому числі двома дозами щеплено 349 668 осіб, що становить 39,4%.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина ХОМЕТА відзначила зниження темпів вакцинації по області, що загалом співзвучно із загальнодержавною статистикою. Жодна з областей не виконала повністю обрахованого навантаження.

Вона наголосила, що в області є в достатній кількості вакцини COMIRNATY™, MODERNA, СORONAVAC. Стосовно надходження вакцини ASTRAZENECA очікується повідомлення від Міністерства охорони здоров’я упродовж тижня.

Як підкреслив голова облдержадміністрації, не дивлячись на зниження темпів вакцинації по всій Україні, необхідно продовжувати наполегливо працювати і збільшувати відсоток вакцинованих жителів Сумщини.

«Зрозуміло, іде зниження захворюваності. На щастя, менше людей хворіє і помирає. Тому зникає у решти страх перед коронавірусом, і немає вже такого ажіотажу вакцинуватися. Проте не слід розслаблятися, необхідно вакцинуватися», – зазначив він.