Вітаємо з Днем збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:00

Шановні захисники Української держави, військовослужбовці, ветерани!

Щиро вітаємо вас з Днем збройних сил України!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

На ЗСУ, як відомо, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору держави. Наша держава пишається нашою сучасною армією, яка відродилася з руїн і на сьогодні є однією з найсильніших армій в Європі та з кожним роком посилює обороноздатність нашої країни. Але головне в армії це люди, які там служать, це і українські генерали, офіцери, сержанти, солдати і матроси, що демонструють високий патріотизм, мужність та беззавітну відданість військовому обов’язку.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла важкий етап випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Окрема вдячність військовослужбовцям, що знаходяться в зоні ООС (АТО), ваш героїзм показує силу духу народу, ваша відданість обов’язку, показує незламність, завдяки вам ми переможемо.

Ми високо цінуємо ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують недоторканість та територіальну цілісність України. Велика подяка всім, хто захищав українську землю від ворожих військ, хто ставав на її захист за першим покликом! Пам'ятаємо про те, що це саме ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити вам гідне сьогодення.

Від щирого серця вітаємо молодих захисників Батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи! Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!