Шановні батьки! Наповнюємо реєстр Ворожбянської територіальної громади разом!

Дата: 26.11.2021 10:00

Реєстр створений для спрощення процедури реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання мешканців нашої громади.

Саме завдяки функціонуванню Реєстру громада отримала можливість надавати адміністративні послуги, в тому числі з реєстрації/зняття реєстрації місця проживання, оформлення та видачі відповідних довідок за короткий проміжок часу.

Окрім того, Реєстр забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів вашої сім’ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія». Це, у першу чергу, необхідно для забезпечення прав і свобод дітей, які в 14-річному віці отримують паспорт громадянина України.

Реєстр наповнюється щоденно. Проте, для повноцінного функціонування, внесена в автоматичному режимі інформація потребує актуалізації. З цією метою запрошуємо вас до органу реєстрації для уточнення відомостей щодо вас та ваших дітей. При собі слід мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • будинкова книга.

По даному питанню ви можете звернутися до провідного спеціаліста Ворожбянської міської ради з питань реєстрації місця проживання у робочі дні з 08:00 до 16:00.

Ваші персональні дані будуть оброблені та збережені відповідно до вимог ЗУ "Про захист персональних даних".