Вітаємо з Днем працівника сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 08:01

Щорічно у третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства, підприємств з перероблення сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани та поваги щиро дякуємо всім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.