Медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 09.11.2021 16:57

Надання пільг на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. На 2021 рік на відповідні цілі для Сумського укрупненого району затверджено 287,6 тис. грн.

Звертаємо увагу, що реалізувати своє право на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів, передбачене чинним законодавством, мешканці Сумського району, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, можуть до 20.12.2021 у зв’язку із закінченням бюджетного року через аптечні установи:

1) Товариство з обмеженою відповідальністю «Прана – фарм», яке розташоване за адресою: м. Суми вул. Іллінська, 12 та м. Білопілля,

вул. Макаренка, 1А;

2) Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 235», яке знаходиться за адресою: м. Суми вул. Леваневського, 28;

3) Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 195», яке знаходиться за адресою: м. Суми вул. Борова, 47;

4) Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛ-ФАРМА», яке знаходиться за адресою: м. Суми, пл. Привокзальна, 1 та с. Миропілля,

вул. Сумська, 44;

5) Товариство з обмеженою відповідальністю «Подорожник-Суми», яке знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 1, м. Суми, вул. Соборна, 33, м. Білопілля, вул. Соборна, 69, прим. 7, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 3.

Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з чинним законодавством, мають право на пільгове медичне обслуговування із послуг зубного протезування. Для отримання відповідних послуг мешканці Сумського району можуть звернутися до:

1) Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка», яке знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, буд. 29;

2) Комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня», яке знаходиться за адресою: м. Білопілля,

вул. Маяковського, 27.