На Сумщині вакциновано проти COVID-19 майже 40% жителів

Дата: 12.11.2021 13:00

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника охорони здоров’я Галина ХОМЕТА

За її словами, на сьогодні в області зроблено 599214 щеплень, щепилось 354 112 осіб (39,88% дорослого населення). Двома дозами вакциновано 245102 пацієнти (27,19% дорослого населення). За вчора проведено 8234 щеплення.

В області сьогодні працюють центри та пункти вакцинації та мобільні бригади. Перелік місць, де можна отримати щеплення проти COVID-19, дивіться за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua/list

«Вакцини наразі в області вдосталь, тому жителі Сумщини мають можливість обирати. Зокрема, наразі в області залишилось понад 73 тис. вакцини СORONAVAC, майже 28 тис. доз COMIRNATY™; –17,7 тис. доз. ASTRAZENECA та майже 21 тис. доз вакцини MODERNA», – розповіла Галина Хомета.