Ворожбянська громада отримала новий сучасний шкільний автобус

Дата: 10.11.2021 11:00

Учора, 9 листопада, Ворожбянська громада отримала новий сучасний шкільний автобус, оснащений усім необхідним для зручної поїздки дітей.

А вже сьогодні біля Ворожбянського ліцею (опорний заклад) новенький автобус зустрічали керівники закладів освіти, батьки, а також представники влади: міський голова Андрій Дружченко, народний депутат України Ігор Васильєв, депутат Сумської обласної ради Сергій Іщенко, заступники міського голови Дмитро Опришко та Роман Куценко, секретар Ворожбянської міської ради Олександр Ковальов, начальник фінансового відділу Ворожбянської міської ради Юлія Романютенко, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Лариса Руденко, сільські старости, депутати Ворожбянської міської ради, члени виконкому.

Наразі у ліцеї навчається 312 учнів, частина з яких доїжджає до школи із сусідніх населених пунктів громади, які приєдналися з січня 2021 року. Відтепер учні із віддалених куточків громади зможуть добиратися до школи з комфортом. Це, перш за все, безпека дітей по дорозі до ліцею, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, який проживає у сільській місцевості.

Отримання новенького автобуса стало для закладу приємним подарунком, адже у планах використання шкільного автобуса відбуватиметься не тільки для підвезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах громади та області. Тож такий подарунок забезпечить дітям не лише активне шкільне життя, а й комфортні умови для позакласного розвитку.