День української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 08:02

«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини та найбільша суспільна цінність. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Тому сьогодні, 9 листопада, ми з особливим трепетом та гордістю відзначаємо разом із цілою країною День української писемності та мови, присвячений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя й оберегом. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.