На Сумщині щепилось від COVID-19 більше 36% жителів області

Дата: 04.11.2021 13:31

Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА

«Станом на сьогодні в області зроблено 541738 щеплень, щепилось  320406 осіб (36,09 % дорослого населення), у тому числі 221332 пацієнтів (24,93 % дорослого населення) – двома дозами, – розповіла Галина Хомета журналістам. – Лише за вчора було проведено 10260 щеплень, у тому числі в  19 центрах масової вакцинації населення – 3070».

За її словами, на Сумщині станом на сьогодні вдосталь вакцини, тож всі бажаючі мають змогу зробити щеплення. Зокрема, наразі в області є 102738 доз вакцини СORONAVAC, 9815 доз COMIRNATY (PFIZER) та 17420 доз вакцини ASTRAZENECA.

Список центрів та пунктів вакцинації та графіки їх роботи дивіться за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/