Вітаємо з Днем залізничника!

Дата: 04.11.2021 08:00

Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту, які вже давно перебувають на пенсії та всі, хто вносить свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем залізничника!

Галузь, у якій ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

І сьогодні тут працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. Висловлюємо вдячність за добросовісну працю всім співробітникам цього виду транспорту.

Шановні залізничники, з нагоди свята бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!