Відбулося засідання комісії по прийняттю рішень про надання (або відмову в наданні) одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

Дата: 29.10.2021 09:19

28 жовтня 2021 року під головуванням заступника голови комісії по прийняттю рішень про надання (або відмову в наданні) одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації Тамари Об’єщик, відбулося чергове засідання комісії, де було розглянуто комплект документів 1 громадянина, який звернувся з питання отримання зазначеної допомоги.

За результатами розгляду по справі було прийнято відповідне рішення.

З початку року з питання отримання одноразової допомоги до управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації звернулася 63 особи.

З урахуванням нового адміністративно-територіального поділу для Сумського району кошторисні призначення на поточний бюджетний рік складають 68,5 тис. грн.

Станом на звітну дату допомогу вже виплачено 35 особам з інвалідністю та 19 непрацюючим малозабезпеченим особам на загальну суму 48,0 тис. грн.