Уряд вивільнив 35 мільйонів гривень для додаткового забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю

Дата: 28.10.2021 16:53

На засіданні Уряду 28 жовтня 2021 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2021 рік”.

Серед іншого, на 35 млн 239 тис. грн збільшиться фінансування програми “Реабілітація дітей з інвалідністю”, що дозволить додатково забезпечити реабілітаційними послугами 1 874 дітей з інвалідністю, які отримають реабілітаційні послуги визначені індивідуальною програмою реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу.

Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 (зі змінами), бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей реабілітаційним установам, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.