Вітаємо із 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2021 08:00

Шановні жителі Ворожбянської громади! Щиро вітаємо вас із 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Друга світова війна стала жахом для кожної української сім’ї, адже принесла із собою втрати, біль і сльози. Але разом із тим показала, наскільки єдиними були всі учасники тих подій у прагненні до свободи. Сьогодні ми вклоняємося всім, хто звільнив рідну землю від ворога, пишаємося їх героїзмом, стійкістю та патріотизмом!

У цей славетний день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу. Вшановуємо пам’ять мільйонів мужніх захисників, хто віддав своє життя за рідну землю, за благополуччя і свободу прийдешніх поколінь, за мир і спокій на всій землі.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим!