Електронний кабінет особи з інвалідністю

Дата: 26.10.2021 11:45

Ураховуючи те, що з 23.10.2021 на території Сумської області запроваджено карантинні обмеження "червоного" рівня епіднебезпеки та посилено контроль за дотриманням протиепідемічних норм, нагадуємо, що на сайті Мінсоцполітики в розділі «Особам з інвалідністю» розміщено Електронний кабінет особи з інвалідністю, який розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації онлайн.

Більш детальною з відповідною інформацією можна ознайомитись на офіційному вебсайті Мінсоцполітики або безпосередньо скористатися наступним посиланням: