До яблуні-колонії дістатися буде легше!

Дата: 22.10.2021 13:01

Туристичний магніт Сумщини стане більш доступним: дорогу, яка веде до цієї унікальної яблуні, відремонтують в рамках президентської програми «#Великебудівництво».

«21 жовтня – Всесвітній день.... яблук!  А у нас на Сумщині росте унікальна Яблуня-колонія, це єдине таке чудо у світі. Дорога, яка до неї вела, була у жахливому стані,– зазначив Дмитро Живицький. – Завдяки програмі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» зараз триває ремонт дороги, яка з'єднає міжнародну трасу Е101 з цим справді унікальним туристичним магнітом».

За його словами, результатом інспекції та результатами зустрічі із керівництвом громади, депутатами обласної ради і представником підрядника, домовилися, що додатково буде облаштовано парковку для відвідувачів цього дива.

«Дороги до туристичних об'єктів будуть якісними та приємними, як і спогади після відвідин»,– наголосив Дмитро Живицький.