Вітаємо із Днем захисника і захисниці України!

Дата: 13.10.2021 16:00

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва, ми відзначаємо й День захисників і захисниць України! Це свято започатковане в нелегкі для нашої держави часи з метою вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України.

Тож сьогодні, 13 жовтня, напередодні свята, у Ворожбянській громаді було проведено низку заходів, під час яких усі присутні мали змогу подякувати ветеранам за їх мужність та героїзм, а хвилиною мовчання вшанувати загиблих воїнів, котрі віддали життя захищаючи Україну. На заході, що відбувся на базі Ворожбянського ліцею №1, були присутні: міський голова Андрій Дружченко, депутат Сумської районної ради Віталій Сахнюк, заступники міського голови Дмитро Опришко та Роман Куценко, начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Лариса Руденко, воїни АТО/ООС, працівники Білопільського районного ТЦК та СП, жителі громади.

Дорогі захисники і захисниці Української держави! Ви є спадкоємцями високої слави українського козацтва! Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність українців, повагу та авторитет у всьому світі. Сердечно вітаємо вас із Днем захисника і захисниці України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі!

Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення усіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідного краю та держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє велика сила Покрови Пресвятої Богородиці! Слава Україні!