Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 9 жовтня 2021

Дата: 09.10.2021 09:08

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 702 особи

COVID-19 підтвердили у 702 особи (Конотопський р-н – 63, Охтирський р-н – 81, Роменський р-н – 94, Сумський р-н – 400, Шосткинський р-н – 64)

Станом на 9 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 87732 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1492 летальних випадки, за минулу добу – 4 (Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 2, Шосткинський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 80174 осіб, з них за минулу добу – 155 (Конотопський р-н – 26, Охтирський р-н – 3, Роменський р-н – 8, Сумський р-н – 83, Шосткинський р-н – 35).