Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 7 жовтня 2021

Дата: 07.10.2021 08:39

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 674 особи

COVID-19 підтвердили у 674 особи (Конотопський р-н – 85, Охтирський р-н – 84, Роменський р-н – 67, Сумський р-н – 382, Шосткинський р-н – 56)

Станом на 7 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 86185 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1479 летальних випадки, за минулу добу – 7 (Конотопський р-н – 2, Охтирський р-н – 4, Сумський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 79783 осіб, з них за минулу добу – 147 (Конотопський р-н – 5, Охтирський р-н – 8, Роменський р-н – 13, Сумський р-н – 103, Шосткинський р-н – 18).