Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 5 жовтня 2021

Дата: 05.10.2021 09:00

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 247 осіб

COVID-19 підтвердили у 247 осіб (Конотопський р-н – 44, Охтирський р-н – 23, Роменський р-н – 42, Сумський р-н – 81, Шосткинський р-н – 57)

Станом на 5 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 85070 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1455 летальних випадки, за минулу добу – 15 (Конотопський р-н – 1, Роменський р-н – 5, Сумський р-н – 6, Шосткинський р-н – 3).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 79474 осіб, з них за минулу добу – 144 (Конотопський р-н – 28, Охтирський р-н – 61, Роменський р-н – 5, Сумський р-н – 28, Шосткинський р-н – 22).