Перевірили роботу центрів вакцинації та пунктів щеплень у Ворожбянській громаді

Дата: 04.10.2021 08:02

Єдиний та необхідний захист від COVID-19 на сьогодні – це вакцинація. Але процес щеплення має бути не лише безпечним, а й зручним та комфортним.

Тому в неділю, 3 жовтня, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан Сіренко перевірив роботу пункту вакцинації населення від COVID-19 на території Ворожбянської територіальної громади.

Разом із міським головою Андрієм Дружченко, заступниками Дмитром Опришко та Романом Куценко, керуючою справами виконкому Оленою Ващенко було оглянуто приміщення АЗПСМ м. Ворожба та пункт щеплення, де сьогодні проходить вакцинація, поспілкувалися з лікарями Любов'ю Гуральник та Мариною Великодною.

«Ми постійно контролюємо діяльність пунктів вакцинації в Сумському районі. Хочу відмітити, що все організовано на високому рівні. Вакцина в наявності, черги фактично немає», – зазначив Руслан Сіренко.

Нагадаємо вакцинація проводиться усім охочим у вівторок та четвер з 8:00 до 12:00. Записатися в чергу можна в будь-який день.