Цими вихідними в обласному центрі продовжують свою роботу центри масової вакцинації

Дата: 03.10.2021 08:01

У Сумах є можливість зробити щеплення у вихідні дні в ТРЦ «Київ» (вул. Кооперативна, 2) – з 9.00 до 13.00 та з 15.00 до 19.00 і в ТРЦ «Мануфактура» (вул. Харківська 2/2) – з 9.00 до 14.00

У наявності декілька видів вакцин на вибір, усі вакцини і процедура безкоштовні. Вакцини схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони мають доведену клінічну ефективність від виникнення тяжких випадків захворювання і більш ніж на 90% попереджають смертельні випадки.

Сюди постійно приходять свідомі люди, щоб зробити щеплення і продовжувати жити звичайним життям: навчатися у виші, ходити на роботу, відвідувати заклади культури і громадського харчування, спортивні клуби, зустрічатися з друзями, а сидіти вдома, щоб не заразитися.

Тож не зволікайте й Ви. Скористайтеся вихідним днем і чудовою погодою, щоб зробити корисну для свого здоров’я справу. Лише масова вакцинація і спільний імунітет встануть на заваді стрімкому зростанню захворюваності на COVID-19. Кожне зроблене щеплення наближає нас до подолання коронавірусу, необхідно лише знайти зовсім небагато часу і прийти в центр вакцинації.

Записатися на вакцинацію можливо й у найближчому пункті/центрі вакцинації. Усі контакти центрів вакцинації за посиланням https://list.covid19.gov.ua