Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 1 жовтня 2021

Дата: 01.10.2021 08:34

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 454 осіб

COVID-19 підтвердили у 454 осіб (Конотопський р-н – 88, Охтирський р-н – 47, Роменський р-н – 57, Сумський р-н – 229, Шосткинський р-н – 33)

Станом на 1 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 83910 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1427 летальних випадки, за минулу добу – 4 (Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 2, Шосткинський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 79112 осіб, з них за минулу добу – 126 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н – 12, Роменський р-н – 22, Сумський р-н – 84, Шосткинський р-н – 5).