Галина Хомета: Вакцинація проти COVID-19 – це передусім захист вас та ваших близьких від тяжкого перебігу захворювання

Дата: 30.09.2021 13:28

На цьому заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА наголосила під час брифінгу

За її словами, наразі в області активних хворих на коронавірусну інфекцію – 3 047 осіб. Із 511 пацієнтів стаціонару 218 – у важкому стані (42,7%). 27 хворих перебувають на апараті ШВЛ.

«Вакцинація – це передусім захист вас та ваших близьких від того, що може принести тяжка форма захворювання. Адже тижні в реанімації, які може провести людина з тяжкою формою COVID-19, це завжди випробування для близьких цієї людини», – наголосила Галина Хомета.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації повідомила, що зараз на Сумщині є повний доступ до вакцин проти коронавірусу, є навіть вибір, якою вакциною робити щеплення.

На разі в області є 12931 доз вакцини CORONAVAC, 13418 доз COMIRNATY™ (PFIZER) і 78280 доз ASTRAZENECA/ Вони однаково затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров'я та визнаються в цивілізованому світі. Доступ до вакцин – максимально полегшений. Абсолютно реально зробити щеплення у зручний час в поряд зі своїм місцем проживання.

Усі контакти центрів вакцинації на Сумщині дивіться за посиланням https://list.covid19.gov.ua