Вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 08:00

Шановні працівники освіти, дорогі наші вчителі!

Щиро вітаємо вас із прийдешнім святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій праці вчителів - виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашого міста. Саме вчителі передають своїм учням знання та досвід, вчать долати життєві труднощі, допомагати близьким та цінувати дружбу.

Дякуємо вам, дорогі наші вчителі, за працю, за тепло, знання та доброту, які ви вкладаєте в кожного свого учня.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру та добробуту у ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день. Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!