1 жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 08:05

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу та шану до найстарших представників громади.

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток нашої громади та країни в цілому.

Дякуємо вам за вашу мудрість, невичерпну енергію, оптимізм та активну громадську позицію, які є для нас взірцем для наслідування.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування молодого покоління.

Бажаємо здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Доземний уклін вам, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.