Сумщина – один з лідерів серед регіонів України за темпами виконання дорожніх робіт

Дата: 29.09.2021 10:50

Про це під час форуму «Велике будівництво. Дороги» повідомив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас САВЧЕНКО

У своєму виступі «Стратегія великого будівництва на Сумщині 2021-2025» Тарас Савченко розповів про проміжні результати реалізації Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» на Сумщині.

Зокрема говорив про те, що фінансування у розмірі 2,9 та 3 млрд грн у 2020 р та 2021 відповідно, дало можливість відремонтувати 195,3 км та 200 км доріг державного значення. Протягом 2017-2019 рр. було відремонтовано всього 51 км доріг місцевого значення, а вже у 2020-2021 рр. – 150 км.

«Сумщина традиційно – один з лідерів серед регіонів України за темпами виконання дорожніх робіт, станом на 28 вересня цього року виконано 82% плану на поточний рік», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За матеріалами сайту Сумської обласної державної адміністрації