Усі пацієнти, які наразі в лікарнях Сумщини підключені до апаратів ШВЛ, невакциновані проти COVID-19

Дата: 20.09.2021 15:46

Про це під час апаратної наради доповів голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО

«На минулому тижні від ускладнень від COVID-19 померла 21 особа. Сьогодні у закладах охорони здоров’я госпіталізовані й отримують лікування 294 особи, з них 25 осіб – у важкому стані, 12 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень, – повідомив Сергій Бутенко. – Ми чітко констатуємо, що люди, які сьогодні важкі, які на ШВЛ – нещеплені проти коронавірусу».

Також начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації повідомив, що наразі у закладах охорони здоров’я виділено 1 055 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу у 9 закладах охорони здоров’я. Крім того, дві лікарні знаходяться в резерві.

Забезпечено киснем усі 1055 ліжок закладів охорони здоров’я (100%). З них 574 ліжка – централізована подача кисню, 481 ліжко – через кисневі концентратори). Завантаженість ліжок хворими на коронавірусну інфекцію зростає і станом на сьогодні складає 27,9%

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: list.covid19.gov.ua.

Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на vaccination.covid19.gov.ua.