Кожен житель Сумщини має знати, де він може щепитися проти COVID-19

Дата: 20.09.2021 15:18

На цьому під час апаратної наради наголосив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький. За його словами, інформація про місце і час роботи центрів та пунктів вакцинації має бути в широкому доступі: у засобах масової інформації, біля самих центрів, у соцмережах тощо. Адже жителі особливо районних центрів мають знати, куди їм звертатися, щоб зробити щеплення

Начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО повідомив, що в області працює 8 центрів масової вакцинації, 137 пунктів масової вакцинації і 28 мобільних бригад.

Перелік центрів та пунктів масової вакцинації дивіться за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/?fbclid=IwAR0sVi4ZGYcWSKYXAI21twtQSzQEZ2qW9-LKDQSXmVKeF0Ro_-sNe8rRFG8.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати  безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення. Організовані колективи з понад 50 охочими щепитися можуть телефонувати за номером контакт-центру 0 800 60 2019.

Дізнавайтеся більше про заходи протидії COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua