«Активні парки - локації здорової України» у Ворожбянській громаді

Дата: 15.09.2021 13:05

Сьогодні, 15 вересня, в рамках програми Президента України «Здорова Україна», яка має на меті організацію оздоровчої активності для подовження тривалості життя населення, відбулося відкриття та презентація соціального проекту «Активні парки - локації здорової України» у Ворожбянській громаді.

Участь у святковому відкритті локації взяли міський голова Андрій Дружченко, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олег Клименчуков, т.в.о. начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Наталія Пожарова, начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Лариса Руденко, інструктор-консультант з фізичної культури та спорту Роман Баня.

На заході було продемонстровано спортивну локацію, оснащену QR кодами, завдяки яким є можливість відкрити для себе легкі та цікаві вправи для всього тіла.

«Активні парки» - це можливість без тренажерів, без персонального тренера, займатись фізичними навантаженнями разом з нашими олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту та сучасними зірками телебачення та естради.