Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 16 вересня 2021

Дата: 16.09.2021 08:48

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 213 особи

COVID-19 підтвердили у 213 особи (Конотопський р-н – 6, Охтирський р-н – 64, Роменський р-н – 19, Сумський р-н – 97, Шосткинський р-н – 27)

Станом на 16 вересня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 80532 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1379 летальних випадки, за минулу добу – 5 (Охтирський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 3).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 78038 осіб, з них за минулу добу – 43 (Конотопський р-н – 6, Охтирський р-н – 12, Роменський р-н – 3, Сумський р-н – 19, Шосткинський р-н – 3).