Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 14 вересня 2021

Дата: 14.09.2021 08:18

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 84 особи

COVID-19 підтвердили у 84 особи (Конотопський р-н – 17, Охтирський р-н – 18, Роменський р-н – 22, Сумський р-н – 26, Шосткинський р-н – 1)

Станом на 14 вересня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 80210 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1372 летальних випадки, за минулу добу – 6 (Охтирський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 1, Шосткинський р-н – 3).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77918 осіб, з них за минулу добу – 39 (Конотопський р-н – 6, Охтирський р-н – 4, Роменський р-н – 3, Сумський р-н – 24, Шосткинський р-н – 2).