Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 31 серпня 2021

Дата: 31.08.2021 08:42

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 25 осіб

COVID-19 підтвердили у 25 осіб (Охтирський р-н – 7, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 12, Шосткинський р-н – 4)

Станом на 31 серпня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79402 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1355 летальних випадки, за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77495 осіб, з них за минулу добу – 9 (Конотопський р-н – 1, Охтирський р-н – 2, Сумський р-н – 5, Шосткинський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.