Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 08:00

Щиро вітаємо усіх педагогів, батьків, школярів, студентів із Днем знань та початком навчального року!

У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань.

Особливим і важливим цей день є для першокласників, які вперше ступають на цікаву, незвідану та захоплюючу стежину країни Знань.

Дорогі учні та студенти! Нехай кожен день навчального року приносить вам незабутні враження, нові відкриття та пізнання світу. Нехай здійсняться мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити вас успішними, розумними та мудрими, вихованими та сповненими натхненної праці

Батькам та вчителям - наснаги та терпіння. Хай ваші старання, самовіддана праця, мудрість та турбота повернуться вам сторицею.

Бажаємо усім міцного здоров’я, віри у свої сили, взаєморозуміння, творчих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай цей першовересень принесе тепло та гарний настрій у кожен клас, кожну родину.