Привітання з Днем народження народного депутата України Васильєва Ігоря Сергійовича!

Дата: 25.08.2021 08:00

Щиро вітаємо з Днем народження народного депутата України Васильєва Ігоря Сергійовича!

Шановний Ігоре Сергійовичу!

Ворожбянська міська рада щиро вітає Вас із новим роком життя. Нехай доля допомагає Вам розставляти все по своїх місцях, а життя дарує нові можливості. Будьте вільним у думках і вчинках.

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Нехай життя буде прекрасною піснею.

Дякуємо Вам за величезну підтримку та допомогу нашій громаді, які сприяли вирішенню багатьох проблем і дали можливість реалізувати чимало суспільно важливих проектів. Цінуємо нашу дружбу і плідну співпрацю!