Увага! Відключення електроенергії

Дата: 26.08.2021 16:40

Відповідно до інформації, наданої Білопільською дільницею філії "Сумський РЕМ", повідомляємо графік планових відключень електричної енергії для проведення ремонтних робіт з 8:00 до 17:00 на вересень:

02.09.21 - м. Ворожба: вул. 8 Березня, вул. Південна, вул. Івана Франка, вул. Дружби, вул. Залізничників, вул. Зарічна, вул. Климівська, вул. Клубна, вул. Підмістя, вул. Миру, вул. Вишнева, вул. Мічуріна, вул. Некрасова, вул. Тополянська, вул. Перемоги, вул. Першотравнева, пров. Шаповалова, вул. Праці, вул. Локомотивна, вул. Робоча, вул. Садова, вул. Шаповалова, вул. Шкільна, вул. Соборна, вул. Чехова, вул. Чкалова.

06.09.21 - с. Сергіївка, с. Миколаївка-Тернівська, с. Ганнівське, с. Кальченки: вул. Набережна №3-43.

13.09.21- с. Череватівка, вул. Логвина.

16.09.21 - с. Воронине: вул. Іваненка.

21.09.21 - с. Кальченки (крім вул. Набережна №3-43), с. Червоне, с. Крижик, с. Воронине, с. Шкуратівка: вул. 8 Березня, вул. Шевченка №4-78, вул. Польова №3-17, вул. Шкільна №15.

23.09.21 - с. Воронине: вул. Іваненка.

28.09.21 - с. Цимбалівка: вул. Польова.