29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 08:00

Саме в цей день у 2014 році, в ході Іловайської операції відбувся прорив української групи військ із оточення. Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. Під цими соняхами сотні захисників України поклали своє життя за незалежність нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України став сонях.

Вшануй пам’ять загиблих захисників загальнонаціональною хвилиною мовчання 29 серпня о 10:00. Згадай тих, хто тримає мирне небо над твоєю головою! Хвилина мовчання об’єднує весь український народ у скорботі та глибокій повазі до загиблих. Живі, поки пам’ятаємо!