Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 29 серпня 2021

Дата: 29.08.2021 08:18

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 63 осіб

COVID-19 підтвердили у 63 осіб (Конотопський р-н – 12, Охтирський р-н – 5, Роменський р-н – 6, Сумський р-н – 37, Шосткинський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 793364 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1355 летальних випадки, за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77478 осіб, з них за минулу добу – 39 (Конотопський р-н – 6, Охтирський р-н – 19, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 11, Шосткинський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.