Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 28 серпня 2021

Дата: 28.08.2021 09:15

На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 47 осіб

COVID-19 підтвердили у 47 осіб (Конотопський р-н – 7, Охтирський р-н – 5, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 26, Шосткинський р-н – 8)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79301 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1355 летальних випадки, за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77439 осіб, з них за минулу добу – 63 (Конотопський р-н – 22, Охтирський р-н – 4, Сумський р-н – 29, Шосткинський р-н – 8).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.