Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 27 серпня 2021

Дата: 27.08.2021 08:45

Станом на 27 серпня 2021 року на Сумщині 79254 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 61 осіб (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 1, Кролевецький р-н – 11, Лебедин – 1, Охтирка – 6, Путивльський р-н – 3, Суми – 18, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 11, Шосткинський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1355 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Ямпільський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77376 осіб, з них за минулу добу – 47 (Білопільський р-н – 1, Глухів – 8, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 1, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 18, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 9, Шостка – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.